TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Licytacja prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie znalazła się w programie wielkiego festynu integracyjnego, który już w najbliższą sobotę odbędzie się przy ul. Hodowlanej 6.

1 października 2009r., godz. 10.30, Teatr Młodego Widza w Mościckim Centrum Kultury "O Szewczyku, strasznym smoku, czarownicy i królewnie" Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie.

Już 9 października zapraszamy na kolejny koncert jazzowy do Piwnic TCK (Tarnów, Rynek 5). Wystąpi zespół Grzecha Piotrowskiego z najnowszym albumem "Emotronica", w którym odkryje nowe oblicze jazzu.

7 NOC_m

Tarnowski Teatr im. L. Solskiego, Tarnowskie Centrum Kultury – Instytucje Kultury Miasta Tarnowa oraz Galicyjski Tygodnik Informacyjny „TEMI” zapraszają na NOC KABARETOWĄ
Tym razem impreza, która co roku cieszy się dużym powodzeniem wśród tarnowskiej publiczności odbędzie się w sali Mościckiego Centrum Kultury 10 października br. Początek o godzinie 19.00.

Q-ferek_m
noc_m

Demaskatorskim „Janosikiem” w reżyserii Agnieszki Holland i Kasi Adamik rozpoczął się jesienny sezon w kinie Millennium.
W kolejnych tygodniach, na miłośników kina w Tarnowie, czekać będą kolejne, niezapomniane atrakcje: filmy dla dorosłych i dzieci, tytuły ambitne i rozrywkowe, kino popularne i klasyka…

Zapraszamy do Galerii Tarnowskiego Centrum Kultury na fascynującą wystawę i podróż do zapomnianego poPGRowskiego świata, której autorem jest uznany fotografik Tomasz Tomaszewski, od wielu lat współpracujący z National Geographic Polska.

Tarnowskie Centrum Kultury, jak co roku we wrześniu, zaprasza wszystkich chętnych chcących rozwijać swój talent i pasje do Autorskiej Pracowni Plastycznej na zajęcia w roku szkolnym 2009/2010. Zebranie informacyjne oraz zapisy odbędą się 16 września (środa) o godz. 17.00 w pracowni plastycznej w Tarnowskim Centrum Kultury - Rynek 5. Pierwsze zajęcia plastyczne odbędą się już następnego dnia, tzn. 17 września o godzinie 16.00.

Tegoroczny 2nd Tarnów International Jazz Contest odbędzie się w dniach od 21 do 24 października 2009 roku. W jego ramach odbędą się: koncerty gwiazd, warsztaty jazzowe oraz konkurs w oryginalnej formule "carving contests".

Archiwalne