TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

W piątek, 1 kwietnia 2011 r. o godz. 18.30 na Dużej Scenie Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego wystąpi Ernest Bryll i Marcin Styczeń z zespołem w koncercie „Pieśń o Bogu ukrytym”.

Repertuar kina od 1 do 7 kwietnia.

Zrealizowana z ogromną klasą i dbałością o szczegóły ekranizacja dramatu Williama Szekspira. Świetna kreacja Mela Gibsona.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami teatru na kwiecień.

Już 14 kwietnia uroczyste otwarcie wyremontowanej siedziby Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego. Na teatralnych deskach widzowie zobaczą legendarny spektakl „Kwartet” autorstwa Bogusława Schaeffera. W obsadzie same znakomitości: Jan Frycz, Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski oraz Jan Peszek.

Okres wielkanocny to czas rodzinnego ciepła, radości, spotkań i rozmów przy stole. Najmilszymi kreatorami atmosfery świątecznej są bez wątpienia rodzinna atmosfera i wiosenna aura, ale wspaniałym dopełnieniem mogą stać się również samodzielnie wykonane dekoracje z wikliny. Dlatego też szczególnie zapraszamy w kwietniu do Tarnowskiego Centrum Kultury na twórcze warsztaty, WIKLINOWE OZDOBY ŚWIĄTECZNE, w ramach cyklu PracOFFnia – Animacja Czasu Wolnego, które odbędą się w dniach 9-11 kwietnia.

Repertuar.

Zajączek Wilekanocny zostaje potrącony przez samochód. Od sprawcy wypadku będzie od tej chwili zależało, czy uda się uratować święta.

Sympatyków progresywnego grania zapraszamy 2 kwietnia 2011 r. o 19:00 do Piwnic TCK na koncert z udziałem zespołów Animations (Jaworzno), Perihellium (Tarnów).

Repertuar kina od 25 do 31 marca.

Archiwalne