TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Adam Gładysz wystartuje do dzisiejszego wyścigu na torze Hockenheim z 9. pozycji. Podczas sesji kwalifikacyjnej przed pierwszą rundą Scirocco R-Cup 32-latek z Tarnowa uzyskał czas 1:58.170. Pole position zdobył Szwed Ola Nilsson.

Dużej dawki emocji kibicom dostarczyli piłkarze Unii i Granatu. Niestety po bardzo niefortunnym i kontrowersyjnym początku drugiej połowy „Jaskółki” przegrały 2-3.

W sobotę 28 kwietnia na Ściance wspinaczkowej La Roca rozegrane zostały pierwsze w tym sezonie zawody rankingowe PZA we wspinaczce na czas w kategoriach junior młodszy i junior. Honorowy patronat nad zawodami objęli Prezydent Miasta Tarnowa oraz Starosta Tarnowski.

Poniżej zamieszczamy program 5. Kryterium Kolarskiego im. E. Kwiatkowskiego.

Drugi mecz z rzędu w Jaskółczym Gnieździe rozegrają piłkarze Unii - w sobotę (28 kwietnia) o godz. 17:00 zmierzą się z Granatem Skarżysko-Kamienna.

Młodzieżowa Rada Miejska w Tarnowie zaprasza na „Wiosenny Turniej Gimnazjalny” piłki nożnej halowej. Odbędzie się on 28 kwietnia na Hali Widowiskowo-Sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniska 28. To kontynuacja działań młodzieżowych radnych poprzednich kadencji, starających się rozwijać i promować sportowe pasje tarnowian.

Doczekaliśmy się inauguracji sezonu Mistrzostw Polski w rajdach nawigacyjno - turystycznych. Speed Race Tarnów Racing Team w dniach 20-22 kwietnia 2012 roku uczestniczył w XXII Rajdzie Samochodowym „Merkury" zorganizowanym przez Automobilklub Wielkopolski, gdzie w ramach którego rozegrano I i II rundę Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski (NSMP), I i II rundę Turystycznych Motorowych Mistrzostw Polski (TMMP), I i II rundę Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych (MPON).

Młodzieżowa Rada Miejska zaprasza na "Wiosenny Turniej Gimnazjalny" piłki halowej. Odbędzie się on 28 kwietnia na Hali Widowiskowo-Sportowej Pałacu Młodzieży w Gumniskach. To kontynuacja działań młodzieżowych radnych poprzednich kadencji, starających się rozwijać i promować sportowe pasje tarnowian.

Znany jest już dokładny kalendarz imprez wspinaczkowych organizowanych przez Ściankę wspinaczkową La Roca w 2012 roku. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w cyklu zawodów wspinaczkowych w konkurencji na czas adresowanych do amatorów. Kibiców wspinaczki zapraszamy zaś na dwie odsłony juniorskich zawodów rankingowych Polskiego Związku Alpinizmu.

Zapraszamy na spotkanie z zawodnikiem Azotów Tauronu Tarnów Leonem Madsenem w Gemini Park Tarnów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.00 w sobotę 21.04. na stoisku obok apteki.

Znaczniki

Archiwalne