TARNÓW / Sport / Akademia Młodych Orłów

Akademia Młodych Orłów

miejsce – SP nr 5. Boisko „ORLIK” ul. Skowronków 8 . Tarnów
termin:  04.09. - 31.10.2017
GODZINY PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
    SKRZATY  1    SKRZATY 1  
16.30 ŻAKI  1 SKRZATY 2 ORLIKI 1  SKRZATY  2 ORLIKI 2
  16.30 -17.45   16.30-18.00   16.30 – 18.00
    16.30-17.30   16.30-17.30  
  Tr.Grzegorz Tyl   Tr.Wojciech Klich   Tr.Wojciech Klich
  Tr.Filip Król Tr.Wojciech Klich Tr.Grzegorz Jasiak Tr.Wojciech Klich Tr.Filip Król
    Tr.Grzegorz Tyl   Tr.Grzegorz Tyl  
    Tr.Grzegorz Jasiak   Tr.Grzegorz Jasiak  
    Tr.Filip Król   Tr.Filip Król  
           
           
17.30        
         
17.45          
  ŻAKI  2      
18.00   17.45-19.00      
    ŻAKI  1  
18.15   Tr.Grzegorz Tyl   17.45– 19.00  
ORLIKI 1 Tr.Grzegorz Jasiak     ŻAKI  2
18.30 18.00-19.30   ORLIKI 2 Tr.Grzegorz Tyl 18.15 – 19.30
    18.15 -19.45 Tr.Filip Król  
18.45            Tr.Wojciech Klich
Tr.Wojciech Klich       Tr.Filip Król
19.00 Tr.Grzegorz Tyl   Tr.Wojciech Klich    
Tr.Filip Król   Tr.Grzegorz Jasiak    
19.15 Tr.Grzegorz Jasiak        
         
19.30          
         
19.45          
         
„AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW”
HARMONOGRAM ZAJĘĆ
miejsce – SP nr 5. sala gimnastyczna ul. Skowronków 8 oraz sala gimnastyczna w SP nr 8 ul.Bitwy pod Studziankami 5 w Tarnowie.
termin:  02.11.2017 - 28.02.2018
GODZINY PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
16.30                          SP nr 5                                          SP nr 5    
     
16.50 SP nr 8   „ SKRZATY” gr.1             SP nr 8  
    ORLIKI gr.1 „ SKRZATY” gr.2    
17.00 „ SKRZATY” gr.1 16.30 – 18.00 16.30 - 17.30  „ORLIKI gr.2  
  „ SKRZATY” gr.2     16.50 -18.20  
  16.50 - 17.50   Tr.Wojciech Klich    
    Tr.Wojciech Klich Tr.Grzegorz Tyl    
  Tr.Wojciech Klich Tr.Grzegorz Jasiak Tr.Filip Król Tr.Wojciech Klich  
17.30 Tr.Grzegorz Tyl   Tr.Grzegorz Jasiak Tr.Grzegorz Jasiak  
17.45 Tr.Filip Król        
17.50 Tr.Grzegorz Jasiak    „ ŻAKI”  gr.2    
      17.45 -19.00    
17.55          
18.00     .Tr.Grzegorz Tyl    
                   Tr.Grzegorz Jasiak    
„ ŻAKI”  gr.1        
18.15 17.55 -19.10  „ORLIKI gr.2      
18.20   18.15 – 19.45      
18.30 .Tr.Grzegorz Tyl     ORLIKI gr.1  
  Tr.Filip Król Tr.Wojciech Klich   18.30 -20.00  
  Tr.Filip Król