TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Współpraca z NGO / Aktualności NGO / Stowarzyszenie MAMY TARNÓW zaprasza na konferencję edukacyjną

Stowarzyszenie MAMY TARNÓW zaprasza na konferencję edukacyjną

Już w najbliższą sobotę (9 grudnia) o godzinie 12:00 w Auli PWSZ ul. Mickiewicza 8 w Tarnowie. W godzinach 12:00-16:00 odbędzie się konferencja edukacyjna "BYĆ RODZICEM. Jak zadbać o zdrowy rozwój dziecka". W programie konferencji zaplanowano wykłady z panelami dyskusyjnymi, prelegentami będą: psycholog, psychiatra, psychodietetyk, peycholog-trener INPP, neurologopeda. Są to specjaliści od których tarnowscy rodzice i osoby pracujące z dziećmi i rodzinami mogą czerpać aktualną wiedzę, dobre praktyki oraz doświadczenie. Tematy są bardzo uniwersalne i dotyczą wszystkich grup zawodowych, których praca opiera się na wspieraniu zdrowego rozwoju dzieci i młodzieży.

W harmonogramie konferencji zapanowano następujące wystąpienia:

  • godz. 12:05-15:45 "Etapy w żywieniu dzieci. Co jest normą a co zaburzeniem?" mgr Zuzanna Antecka (psychodietetyk)
  • godz. 12.45-13:30 „Kiedy kończy się ten bunt?" Wykład i panel dyskusyjny dla rodziców i wychowawców o naturalnych i rozwojowych zachowaniach dzieci i młodzieży mgr Jolanta Jolanta Dróżdż - Stoszek (psycholog)
  • godz. 13.30-14.15 „Depresja jest wokół nas” lek. Teresa Homa-Tarnowska (psychiatra)
  • godz. 14.15-14.45 Przerwa kawowa.
  • godz. 14.45-15.15 „Neurofizjologia - właściwy rozwój psychoruchowy dziecka” mgr Maria Porębska (psycholog certyfikowany trener INPP)
  • godz. 15.15-16:00 „Mowa -jej rozwój, zaburzenia, terapia” mgr Iweta Kozłowska (neurologopeda)

Organizatorzy serdecznie zapraszają  tarnowskich rodziców, nauczycieli, pedagogów, psychologów i wszystkie inne osoby pracujące z dziećmi i rodzicami.
Konferencja jest otwarta, wstęp wolny.

MAMY_TARNÓW_plakat
projekt wspolfinansowany

.