TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Współpraca z NGO / Aktualności NGO / Nie tylko dla przyszłych rodziców 17 CZERWCA

Nie tylko dla przyszłych rodziców 17 CZERWCA

Masz dziecko albo spodziewasz się potomka? Stowarzyszenie Mamy Tarnów organizuje 17 czerwca w hotelu Tarnovia dwa wydarzenia skierowane do tarnowskich rodzin. Pierwsze z nich to konferencja Zdrowe Słodycze, z kolei drugie to Targi Mama i Dziecko. Wstęp bezpłatny.

Konferencja Zdrowe Słodycze ma na celu podniesienie świadomości rodziców, ale też i dziadków dzieci na temat zarządzania cukrem w diecie. Jak tłumaczą organizatorzy, chcemy nauczyć dorosłych, że można rozpieszczać dzieci, ale zdrowszymi odpowiednikami popularnych słodyczy. Początek o godz. 9.

Targi Mama i Dziecko rozpoczną się o godz. 10. Zaplanowano szereg prelekcji: fizjoterapeutki dziecięcej, doradczyni laktacyjnej, ratownika medycznego, eksperta, który podpowie, jak bezpiecznie przewozić dzieci, trenerki personalnej specjalizującej się w pracy z kobietami w ciąży i po porodzie oraz doradczyni noszenia dzieci w chuście. Podczas trzygodzinnych targów wszyscy chętni będą mogli odwiedzić stoiska lokalnych wystawców, oferujących produkty i usługi ściśle związane z rodzicielstwem (ubranka i akcesoria dziecięce, foteliki samochodowe, zajęcia dla rodziców z małymi dziećmi, zdrowa żywność, oferty żłobka oraz przedszkoli).

Udział w targach jest bezpłatny, obowiązują jedynie zapisy na konferencję Zdrowe Słodycze (zgłoszenia przyjmowane są na adres: stowarzyszenie@mamytarnow.pl, liczba miejsc ograniczona).

Szczegółowy program dostępny poniżej:

(ww)

19072989_10154764271883693_457679159_o (1)