Ponownie można starać się o małe granty na realizację społecznych planów i marzeń. Program „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Małopolska Lokalnie Południe” kierowany jest do organizacji pozarządowych, które działają nie dłużej niż 30 miesięcy oraz grup nieformalnych i samopomocowych. Aby zwiększyć zaangażowanie obywateli  i organizacji pozarządowych działających na terenie południowej części woj. Małopolskiego, Narodowy Instytut Wolności przekazał lokalnym operatorom blisko 540 tysięcy złotych na realizację projektów, które będą rozdysponowane w latach 2018 i 2019.

Zapraszamy tarnowskie organizacje pozarządowe oraz podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do włączenia się w proces przygotowywania programu współpracy na 2019 r.

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w dwudniowym szkoleniu dotyczącym problematyki RODO.  

Stowarzyszenie MAMY TARNÓW ma przyjemność zaprosić Państwa na III edycję Tarnowskich Targów Mama&Dziecko. Jest to jedyne takie wydarzenie w regionie tarnowskim, skierowane do rodziców i dzieci z Tarnowa i okolic. 

Tarnowska KANA zaprasza dzieci i rodziców na Dzień Rodziny 2018, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 czerwca o godz. 10:00 na terenach TOSiR przy ul. Wojska Polskiego.

W związku ze zbliżającym się terminem naboru wniosków na dofinansowania w programie Europa dla obywateli, Punkt Kontaktowy programu organizuje serię spotkań informacyjnych poprzedzających najbliższy nabór wniosków o dofinansowania dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej.

Wzorem lat ubiegłych, w Dniu Pracownika Socjalnego, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przyzna nagrody specjalne za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej w 2018 r.

Zapraszamy na X Tarnowski Turniej o Grzywnę Władyki z Marcińskiej Góry. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Zamek Tarnowski i Bractwo św. Jakuba.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), czyli RODO oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2018 r. poz. 1000) Urząd Miasta Tarnowa zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 29 maja br. (wtorek) o godz. 12.00 na Sali Lustrzanej (ul. Wałowa 10).

Masz ciekawy pomysł na co wydać publiczne pieniądze, by dobrze służyły mieszkańcom regionu? Nie czekaj i już dziś zgłoś swój projekt w 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do zagospodarowania jest aż 8 mln zł! To łatwiejsze niż myślisz, liczy się przede wszystkim kreatywność i odrobina chęci. Jeśli Twój projekt wygra głosowanie to Urząd Marszałkowski zrealizuje to zadanie lub powierzy jego wykonanie organizacji pozarządowej.