TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

24.09.2011 r. Wybory Miss Tarnovia

Sala Lustrzana; 24.09 - koncert finałowy w Kąsnej Dolnej.

Zawody odbędą się na ścianie wspinaczkowej La roca przy ul. Kochanowskiego 30

Tarnowska Fundacja Dobrosąsiedzkiej Współpracy - Jubileuszowe spotkanie przedstawicieli samorządów i przedsiębiorców, działaczy oświaty, kultury i sportu z partnerskich miast Tarnów i Biała Cerkiew oraz Województwa Małopolskiego i Obwodu kijowskiego.

Dwustu młodych liderów ze wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej i partnerstwa wschodniego spotka się w Tarnowie w ramach Europejskiego Forum Młodych Liderów Lokalnych. To czterodniowe spotkanie organizowane jest przez stowarzyszenie Projekt Tarnów. Przedsięwzięciu patronuje Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała oraz posłanka na Sejm RP Urszula Augustyn będąca Honorowym Ambasadorem Forum.

Cykl zawodów Pucharu Azotów we wspinaczce sportowej na czas amatorów

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie -5-lecie obchodów powstania Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Planowany program uroczystości:

11.30-12.00 – przemarsz zaproszonych gości z Placu Dworcowego 5 do kościoła Księży Misjonarzy,

12.00-12.50 – msza św. Odprawiona przez ks. Biskupa Wiktora Skworca

12.50 -13.10 – powrót zebranych uczestników do Szkoły,

13.20 – program artystyczny w budynku Rzemieślniczego centrum Szkół Zawodowych w Tarnowie przy Placu Dworcowym 5.

Ludowy Klub Jeździecki Klikowa i Ranczo Palomino - Otwarte Mistrzostwa Małopolski w Sportowych Rajdach Konnych o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i rekreacji w Czchowie organizuje XII Baszta Jazz Festiwal. To wyjątkowe wydarzenie kulturalne o zasięgu ogólnopolskim, które jest dobrą okazją do promocji muzyki – jazzu tradycyjnego jako jednej z ciekawszych odmian. Podczas dwunastej edycji festiwalu w Czchowie będą gościć zespoły z Litwy – DixXband, Melva Houston oraz John Clifton ze Stanów Zjednoczonych. Zagrają również Boogie Boys, Ragtime Banjo Band, czy Big Band „Małopolski”. Koncerty odbędą się w Czchowie „Cafe Oranżeria” Hotel Loziska, na czchowskim rynku, w pubie pod Sosną oraz Onufrego Zagłoby w Jurkowie.

03.07.2011 Miejski Klub Sportowy TARNOVIA organizuje cykl zawodów Pucharu Azotów Tarnów we wspinaczce na czas . Miejsce: ściana wspinaczkowa La Roca przy ul. Kochanowskiego 30.

Program:

3 lipca, niedziela

12.00 – otwarcie biura zawodów i zapisy,
12.30 - rywalizacja zawodników niepełnosprawnych,
13.00 – rozpoczęcie rywalizacji,

  • Kategorie wiekowe do 10, do 14 i do 18 lat – droga środkowa,
  • Kategorie wiekowe do 30, powyżej 30, PRESS - droga prawa,

15.30 – pokaz wspinaczki na czas w wykonaniu mistrzyni Europy Edyty Ropek,
15.45 - rywalizacja w kategorii OPEN - droga środkowa,
17.30 - 18.00 – ceremonia dekoracji zawodników.