TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

ZSO nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „X Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Janusza Korczaka dla uczniów niepełnosprawnych”. Konkurs odbędzie się dnia 21 marca 2012 r. o godzinie 9.00 w ZSO nr 6.

 

Ponad 35 uczniów będzie recytować wiersze Danuty Wawiłow w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Fundacja Inicjatyw Społeczno – Akademickich organizuje I Tarnowską Galę Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Beginning”, która odbędzie się 10 marca o godzinie 18.00 w Hali widowisko-sportowej Pałacu Młodzieży, przy ul. Gumniskiej 28.

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Tarnowie dla Powiatu Grodzkiego organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Olimpiada Zdrowia i Wiedzy o PCK”, która odbędzie się 7 marca w godzinach 10.30 do 12.30 w Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie – Mościcach.

IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „IV Mistrzostwa Tarnowskich Szkół Średnich w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa”, które odbędą się dnia 7 marca na Wyciągu Narciarskim „Lubinka”.

Niezależne Zrzeszenie Studentów PWSZ w Tarnowie organizuje Konkurs „Studencki Nobel 2012”. Regionalna część konkursu obejmuje całe województwo małopolskie. Konkurs odbywa się w 3 etapach od marca do czerwca.

 

Etap uczelniany - rejestracja chętnych do udziału w konkursie oraz wybór najlepszego reprezentanta uczelni.

 

Etap regionalny – uroczysta Gala Regionalna podczas, której zostanie wybrany i nagrodzony najlepszy student w województwie.

Finał – Gala Finałowa podczas, której spośród najlepszych studentów ze wszystkich województw zastanie wyłoniony najlepszy student RP.

Polskie Towarzystwo Tatrzańskie oddział w Tarnowie organizuje wyprawę do Kenii i Tanzanii „Tarnowianie na Dachu Afryki”, która odbędzie się w dniach 11-28 lutego 2012 r. Wyprawa „Tarnowianie na Dachu Afryki” jest kolejnym oficjalnym przedsięwzięciem tarnowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Weźmie w niej udział osiem osób – członków oddziału. Celem wyprawy jest Afryka Wschodnia (Kenia – Mount Kenya, Poit Lenana 4985 m n.p.m.; Tanzania – Kilimandżaro).

XVI Liceum Ogólnokształcące organizuje „V Zimowe Biegi na Orientację”, które odbędą się 8 lutego w Parku Strzeleckim w Tarnowie.

Prasa Krakowska Polskapresse organizuje Finałową imprezę Tarnowskiego Plebiscytu Sportowego.

Turnieje rozgrywane będą od 1 lutego do 30 kwietnia 2012 r. w Gimnazjum nr 4 w Tarnowie ul. Bitwy pod Studziankami 5. Rozgrywki: sześć meczy tygodniowo w okresie od 05 lutego 2012 do 30 kwietnia 2012. Gala wręczenia nagród – maj 2012 r.

Projekt „Zakochani w Tarnowie” organizowany przez Stowarzyszenie KANON w Tarnowie.