TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

„VI Edycja Halowych Turniejów Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego” organizowanych przez Miejski Klub Sportowy „TARNOVIA”.

 

Miejski Klub Sportowy „TARNOVIA” organizuje VI edycję halowych turniejów piłki nożnej im. Antoniego Barwińskiego”, który odbędzie się w dniach: 21,22,28,29 stycznia oraz 04,05,11 lutego 2012 roku. Turnieje odbywać się będą na hali sportowej „Jaskółka” w Tarnowie – Mościcach przy ul. Traugutta.

Konferencja Naukowa „Matematyka? Spróbuj e-learningowo!” organizowana przez „GINT” Grzegorz Jasiński.GINT Grzegorz Jasiński organizuje konferencję naukową kończącą ostatni etap projektu „Matematyka? Spróbuj e-larningowo! Innowacyjne formy kształcenia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych”, która odbędzie się 20 stycznia 2012 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim, wydział Matematyki i Informatyki w Krakowie.

„Wielka Gala Nagrody Uskrzydlony 2011” organizowana przez Tarnowska Fundację Kultury.

08.01.2012 r. - XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wydarzenie artystyczno – religijne organizowane przez VII Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.

Auto Moto Klub Tarnowski organizuje "6 Tarnowską Moto-Orkiestrę", która odbędzie sie 08 stycznia 2012 r. na placu targowym "Targowica" o godzinie 10.00. Zaproszeni goście to: Adam Gładysz, Janusz Kołodziej oraz Piotr Oleksy.

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 organizuje XII Turniej Świąteczny Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej, który odbędzie się w dniu 14.12.2011 r. o godzinie 10.00 w Hali Sportowej ZSLiZ nr 1. W turnieju udział wezmą między innymi kluby młodzieżowe LKS Pogoń Lwów, KS Korona Kielce, ZKS Stal Rzeszów, WOSSM SMS Kraków, SOST Humenne, SMS Mielec, PARTIZAN BARDEJOV.

IV Liceum Ogólnokształcące organizuje Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej który odbędzie się 13.12.2011 r. w siedzibie szkoły.

Zespół Szkół Medycznych organizuje międzyszkolny konkurs historyczny „Śladami architektury drewnianej i renesansowej Tarnowa i okolic” który odbędzie się 12.12.2011 r. w siedzibie szkoły.

Stowarzyszenie akademickie TRATWA organizuje po raz kolejny X edycje Festiwalu Filmowego „Vitae Valor”, który odbędzie się w Tarnowie w dniach od 10-16 grudnia 2011 r. Festiwal ma za zadanie upowszechnianie tych dzieł filmowych, których treścią i przesłaniem jest podkreślenie znaczenia ludzkiej egzystencji jako wartości opartej na fundamentach moralnych.