TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Małopolski Związek Kolarski organizuje Kryterium Kolarskie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Małopolski Związek Kolarski organizuje „PROLOG KARPACKIEGO WYŚCIGU KURIERÓW”

Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA organizuje Mistrzostwa i Puchar Polski Juniorów we wspinaczce na czas, które odbędą się 28 kwietnia w La Roca ul. Kochanowskiego w godzinach od 12-15 mistrzostwa, 17-20 Puchar Polski.

Komenda Miejska Policji wraz z MORD organizuje eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu miasta. Turniej przeprowadzony zostanie 27 kwietnia na terenie MORD w Tarnowie.

Targi „Dom i Otoczenie” (budownictwo, wnętrza, Salon technik grzewczych), które odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2012 r. w Hali Sportowej Jaskółka.

Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół-Świat Pracy” w Tarnowie organizuje XIII Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej, który odbędzie się 20 kwietnia 2012 r. w Zespole Szkół Publicznych – eliminacje do Konkursu; przesłuchanie uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Tarnowa i powiatu tarnowskiego. Finał XIII Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej odbędzie się 3 maja br. o godzinie 16.00 po zakończeniu oficjalnych obchodów święta narodowego.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 organizuje Międzynarodowy Turniej w Piłce Koszykowej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa, który odbędzie się 19 kwietnia 2012 r. w godzinach od 9.00 do 13.00 w Hali Sportowej ZSO nr 1 na ul. Pszennej 3. Międzynarodowy Turniej odbywa się w ramach współpracy ze szkołą Humenne na Słowacji.

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w Tarnowie organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „XXVIII Przegląd Talentów Muzycznych Konferencje Muzyczne Młodych”, Przegląd Talentów odbędzie się 17 kwietnia 2012 r. w tarnowskim kinie Marzenie. Impreza, umożliwia prezentację przed szerszą publicznością uzdolnień muzycznych oraz odkrywanie i promowanie twórczości muzycznej młodzieży szkół średnich z terenu województwa małopolskiego.

Izba Rzemieślnicza organizuje „Targi Edukacyjne – oferta dla szkół i kursów dla osób dorosłych w Małopolsce”. Targi odbędą się 18 kwietnia 2012 r. o godzinach od 9.00 – 17.00 w Klubie Gwiazda w Tarnowie.

Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów organizuje Zawody Kolarskie Puchar Tarnowa MTB 2012 XVIII edycja. Rozpoczęcie cyklu zawodów – start zawodników odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 10.00 w Lasku Lipie. Pozostałe starty: 20 maja, 17 czerwca, 19 sierpnia oraz 16 września 2012 r. – Góra Świętego Marcina.