TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Projekt Tarnów organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Polsko-Rosyjska wymiana młodzieży – Polacy w Rosji, Rosjanie w Polsce – zesłańcy, odkrywcy, budowniczowie, żołnierze, twórcy, emigranci”, które odbędzie się w dniach od 10 – 18 sierpnia br. gdzie Tarnów będzie gościł młodzież Rosyjską z Kotłasu. Wizyta delegacji z Tarnowa w Kotłasie odbędzie się w dniach od 01-11 października br.

Ludowy Klub Jeździecki w Tarnowie - Klikowa organizuje Mistrzostwa Małopolski w Sportowych Rajdach Konnych, które odbędą się 03 sierpnia o godz. 17.00 (przegląd weterynaryjny, odprawa techniczna), 04 sierpnia w godzinach od 7.00 do 15.00 (przejazd zawodników pętlami w okolicach LKJ Klikowa wg mapy) oraz 05 sierpnia w godzinach od 7.00 do 14.00 ( zawody towarzyskie biegowo-konne). Impreza odbywać się będzie na terenie LKJ Klikowa.

Komenda Miejskiej Policji w Tarnowie organizuje II Edycję pikniku „WAKACJE – BAWMY SIĘ BEZPIECZNIE”, która odbędzie się 7 lipca br. o godzinie 15.00 w Parku Strzeleckim.

Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie organizuje XIII Basztę Jazz Festiwal, który odbędzie się w Czchowie w dniach 6,7,8 lipca 2012. Baszta Jazz Festiwal to wyjątkowe wydarzenie kulturalne o zasięgu ogólnopolskim, które jest bardzo dobrą okazją do promocji muzyki – jazzu tradycyjnego jako jednej z ciekawych odmian. Organizacja takiego przedsięwzięcia to szansa na bezpośrednie obcowanie z kulturą setek potencjalnych odbiorców bez względu na wiek.

Tarnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „50-lecie Tarnowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego”, które odbędzie się 6 lipca , o godzinie 11.00 na Sali Lustrzanej.

Stowarzyszenie Jach Klub ORION organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „40-lecie istnienia Jacht Klubu ORION w Tarnowie”, które odbędzie się 30 czerwca 2012r. na Rożnowie „Patelnia”.

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie organizuje XIX Targi Pracy, które odbędą się 27 czerwca br. w godzinach od 10.00 do 13.00 na Hali Sportowej „Jaskółka”. Targi Pracy adresowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy na terenie miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego oraz do pracodawców z lokalnego rynku pracy poszukujących kandydatów na wolne miejsca pracy. Na Targi Pracy zostali zaproszeni również pracodawcy spoza regionu tarnowskiego, agencje zatrudnienia oraz inne instytucje wspierające rozwój rynku pracy.

Studium Nauczania Języków Obcych „Teddy Bear” organizuje przedsięwzięcie pod nazwą: „Tarnów zna angielski. Udowodnijmy to! Wielki Test Języka Angielskiego”, które odbędzie się 26 czerwca w godzinach od 10.00 – 12.15 oraz od 17.00 do 18.15 w Sali Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Solidarności 5-9 w Tarnowie.

Krajowa Izba Gospodarki Odpadami w Warszawie organizuje konferencję pt.: ”Gospodarka odpadami w Polsce - wyzwania nowego systemu”, która odbędzie się w dniach 21-23 czerwca br. w Hotelu Elbest „Krynica” w Krynicy Zdroju.

Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi w Tarnowie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wierzchosławicach organizuje III Zjazd Kongresu Uczniów Szkół Gimnazjalnych, który odbędzie się 20 czerwca w godzinach od 10-13.30 Sali Lustrzanej w Tarnowie. Podczas debaty omawiany będzie wpływ, jaki miała na edukację polskiej młodzieży reforma szkolnictwa z 1998 r.