TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Unia Tarnów Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna organizuje akcję społeczną „TAURON bezpieczna jazda", która odbędzie się 14 października na Stadionie miejskim w Tarnowie. Finał akcji będzie zorganizowany podczas meczu finałowego w strefie „miasteczka Tauron”. Akcje poprowadzi speaker, będą konkursy, wywiady, zaproszeni goście oraz filmiki promujące bezpieczną jazdę.

Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „XXI Tarnowski Bieg Leliwitów o Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”, które odbędzie się 14 października 2012 r. w godzinach od 13.00 do 15.30 na ulicach tarnowskiego starego miasta.

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Akademickich organizuje II Tarnowską Galę Mieszanych Sztuk Walki MMA Night: The GountDown, która odbędzie się 13 października w Hali Widowiskowo – Sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej o godzinie 18.00. 12 października odbędzie się oficjalne ważenie zawodników.

 

Parafia rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Odporyszowskiej organizuje „Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży Wincentyńskiej”, które odbędzie się w dniach 12-14 października br.

Związek Nauczycielstwa Polskiego organizuje otwarcie wystawy i wernisażu VII Międzynarodowej Binnale, które nastąpi w dniu 12.10.2012 r. o godzinie 18.00 w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego.

Warsztaty Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, Fundacja REPI, La Roca Team organizują I Ogólnopolskie Zawody we wspinaczce osób z niepełną sprawnością, które odbędą się 30 września br. o godzinie 9.30 na Hali La Roca ul. Kochanowskiego 30.

Projekt Tarnów organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Jestem młody. Chcę mieć wpływ!”, które odbędzie się w dniach 21 – 23 września w Ochotniczym Hufcu Pracy przy ul. Mickiewicza 27 w Tarnowie. Drugie spotkanie regionalne odbędzie się w 2 połowie listopada w Gdańsku.

Branżowa Organizacja Odzysku S.A. organizuje , który rozpocznie się 23 września 2012 r. i będzie trwać do 28 lutego 2013 r. w placówkach edukacyjnych na terenie gminy m. Tarnowa. W ramach przedsięwzięcia będą organizowane w szkołach lekcje pod hasłem „ODZYSKUJEMY PRZYRODE”, podczas których podejmowane będą tematy dotyczące selektywnej zbiórki odpadów, recyklingu oraz ogólnych zasad ekoetyki.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie organizuje III Konferencję Naukowo – szkoleniową pn. „Człowiek w zdrowiu i chorobie – promocja zdrowia, leczenie i rehabilitacja”, która obędzie się w dniach 21-22 września br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Oficjalne Otwarcie Konferencji odbędzie się 21 września o godz. 10.00 w Budynku C, sala 017.

Biuro Organizacyjne Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „XXII Międzynarodowa Galicyjska Jesień Literacka”, które odbędzie się w dniach 17-23 listopada br. Na terenie w ramach przedsięwzięcia odbywać się będą różnego rodzaju koncerty. lekcje literackie, spotkania autorskie.