TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje Puchar Polski Juniorów na Hali Sportowo – widowiskowej ul. Krupnicza. Turniej odbędzie się w dniach 03-04.12 2011 r.

XVI LO – Małe Centrum Biblioteczne Instytut Goethego organizuje II Edycja Dni Niemieckich. Uroczysta inauguracja odbędzie się w Auli PWSZ w dniu 23 listopada 2011 roku o godz. 10.00

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Romana „Sybiraka” Sanguszki w Tarnowie organizuje Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej „Do Ciebie mówię wielki Tułaczu” 22 listopada 2011 roku w godzinach 9.00-12.00.

Mityng Pływacki Osób z Niepełną Sprawnością z okazji Jubileuszu 5-lecia działalności WTZ im. Jana Pawła II w Tarnowie. Mityng odbędzie się w Miejskim Dom Sportu w Tarnowie-Mościcach – kryta pływalnia.

Program uroczystości:

13.00 msza św. W intencji harcerstwa (Katedra)

14.30 – Harcerski apel (Rynek)

- odprawa Hufca

- oficjalne wystąpienia

- wręczenie odznaczeń i wyróżnień

- przekazanie nowego sztandaru

15.45 – pomnik gen. Jozefa Bema ul. wałowa

- złożenie wieńców

17.00 – harcerskie spotkanie pokoleń (budynek MCDN ul. Nowy Świat 30

Celem koncertu jest zebranie środków na skuteczną rehabilitacje dzieci z niepełną sprawności, w tym zakup protezy dla podopiecznego cierpiącego na nowotwór kości.

Gwiazdą wieczoru będzie Monika Kuszyńska, borykająca się z niepełną sprawnością od czasu wypadku, do którego doszło po jednym z jej koncertów. Na scenie pojawi się również tarnowski zespół MONK oraz Krystyna Aleksander z Krościenka nad Dunajcem, pienińska malarka i poetka, wspierająca dzieci i młodzież z niepełną sprawnością.

Małopolskie Regionalne Centrum Informacji Europejskiej i Federacji Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP organizują Regionalny Zlot Szkolnych Klubów Europejskich w Tarnowie w dniu 28.10.2011 r. w godz. 11.00-14.00 w sali konferencyjnej MUW w Tarnowie al. Solidarności 5-9.

Ekoconsultant Sp. z o. o. Kraków jest pomysłodawcą i organizatorem projektu doradczego "Twój biznes, nasze wsparcie - doradztwo dla MŚP", który odbędzie się 24.10.2011 w godz. 10.00-16.00 w Sali MWSE przy ul. Waryńskiego w Tarnowie. Celem projektu jest wsparcie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw z Maloplski poprzez poszerzenie wiedzy ich kadr zarządzających oraz pracowników w zakresie m.in. finansow, księgowości, kadr i płac itp.

Tarnowskie Święto Aktywnej i Bezpiecznej Motoryzacji MOTO LELIWITA 2011

Tarnowskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Sportu Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "POGÓRZE" organizuje VII Tarnowski Turniej w Kręglach Klasycznych w Brzesku dla 60 osób niewidomych i słabo widzących w dniach 20-23.10.2011 W zawodach planowany jest udział zawodników z terenu całej Polski, turniej planowany jest jako turniej rankingów, rozgrywki poprzedzone będą treningiem pod opieka sędziego.