TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Auto Moto Klub Tarnowski organizuje "6 Tarnowską Moto-Orkiestrę", która odbędzie sie 08 stycznia 2012 r. na placu targowym "Targowica" o godzinie 10.00. Zaproszeni goście to: Adam Gładysz, Janusz Kołodziej oraz Piotr Oleksy.

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 organizuje XII Turniej Świąteczny Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej, który odbędzie się w dniu 14.12.2011 r. o godzinie 10.00 w Hali Sportowej ZSLiZ nr 1. W turnieju udział wezmą między innymi kluby młodzieżowe LKS Pogoń Lwów, KS Korona Kielce, ZKS Stal Rzeszów, WOSSM SMS Kraków, SOST Humenne, SMS Mielec, PARTIZAN BARDEJOV.

IV Liceum Ogólnokształcące organizuje Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej który odbędzie się 13.12.2011 r. w siedzibie szkoły.

Zespół Szkół Medycznych organizuje międzyszkolny konkurs historyczny „Śladami architektury drewnianej i renesansowej Tarnowa i okolic” który odbędzie się 12.12.2011 r. w siedzibie szkoły.

Stowarzyszenie akademickie TRATWA organizuje po raz kolejny X edycje Festiwalu Filmowego „Vitae Valor”, który odbędzie się w Tarnowie w dniach od 10-16 grudnia 2011 r. Festiwal ma za zadanie upowszechnianie tych dzieł filmowych, których treścią i przesłaniem jest podkreślenie znaczenia ludzkiej egzystencji jako wartości opartej na fundamentach moralnych.

Polski Komitet Pomocy Społecznej w Tarnowie pragnie przyjść z pomocą dzieciom z rodzin najuboższych, a także ludziom chorym, niepełnosprawnym, samotnym, w starszym wieku poprzez udzielenie wsparcia materialnego i finansowego. W związku z tym organizuje kolejny koncert charytatywny pod hasłem „Nie jesteś sam”. Koncert odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Gumniskiej w dniu 3 grudnia o godz. 18.00.

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje Puchar Polski Juniorów na Hali Sportowo – widowiskowej ul. Krupnicza. Turniej odbędzie się w dniach 03-04.12 2011 r.

XVI LO – Małe Centrum Biblioteczne Instytut Goethego organizuje II Edycja Dni Niemieckich. Uroczysta inauguracja odbędzie się w Auli PWSZ w dniu 23 listopada 2011 roku o godz. 10.00

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Romana „Sybiraka” Sanguszki w Tarnowie organizuje Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej „Do Ciebie mówię wielki Tułaczu” 22 listopada 2011 roku w godzinach 9.00-12.00.

Mityng Pływacki Osób z Niepełną Sprawnością z okazji Jubileuszu 5-lecia działalności WTZ im. Jana Pawła II w Tarnowie. Mityng odbędzie się w Miejskim Dom Sportu w Tarnowie-Mościcach – kryta pływalnia.