TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Finał Ligi Orlików - Liga Mistrzów 2013. Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Rozpoczęcie nastąpi o godzinie 9:00. Uroczyste zakończenie przewidziane jest na godzinę 14:15. Boisko LKS Dunajec Zbylitowska Góra, ul. Sportowa 1 w Zbylitowskiej Górze.

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych we Wspinaczce Sportowej w prowadzeniu i na czas. Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Komenda Miejska Policji w Tarnowie organizuje III Edycję Pikniku "Wakacje - Bawimy Się Bezpiecznie". Profilaktyka na temat bezpieczeństwa podczas wakacji, prezentacja wyposażenia policyjnego i pożarniczego, pogadanki, wystawy i konsultacje. Park Strzelecki, godz. 14:00.

Wykład Doroty Zawadzkiej "Wychowanie w dobrym stylu - rodzinny savoir vivre - promocja talentów wśród dzieci i młodzieży", który odbędzie się w Wyższej Szkole Biznesu NLU Wydział Zamiejscowy w Tarnowie, o godz. 16:30. Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca.

Tarnów Zna Angielski -  "Wielki Test Języka Angielskiego, której organizatorem jest Studium Nauczania Języków Obcych Teddy Bear. 09.06.2013 r., Teatr im. L. Solskiego, godz. 09:45.

VI Konferencja Naukowo - Techniczna "Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym i Rafineryjnym" 5 - 6 czerwca - Hotel Cristal Park. Podczas konferencji prezentowane będą najnowsze osiągnięcia techniczne i technologiczne w branży, wymiana doświadczeń oraz integracja środowisk inżynierskich. 

Organizatorem jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie. Konkurs odbędzie się w IV Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie o godz. 10.00.

Międzynarodowa Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej, którą organizuje Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie. W spartakiadzie bierze udział, od 11 do 13 grup z Węgier, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Polski. 

Misyjne Święto Dzieci - Muzeum etnograficzne w Tarnowie.

IV Zawody Chorągwi Krakowskiej w Pierwszej pomocy. Organizatorem jest Hufiec ZHP w Tarnowie.