TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Kościół Chrześcijan Baptystów w Tarnowie organizuje Koncert Chóru Młodzieżowego z Atlanty USA. Koncert odbędzie się dnia 07 czerwca 2012 r. o godzinie 19.00 na Tarnowskim Rynku.

Zespół Szkół Ekonomiczno – Ogrodniczych organizuje VI Forum Europejskie Szkół Ziemi Tarnowskiej, które odbędzie się 06 czerwca w godzinach od 9.00 – 14.00 w siedzibie szkoły.

Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie organizuje Międzynarodową Spartakiadę Młodzieży Niepełnosprawnej, która odbędzie się w dniach od 2-6 czerwca br. W tegorocznej spartakiadzie planowany jest udział około 120 – osobowej grupy młodzieżowej z Białorusi, Węgier, Słowacji, Ukrainy oraz z regionu tarnowskiego.

TOZPN – Tarnów organizuje Finał Ligi Orlików „Mistrzostwa Europy 2012”, który odbędzie się 02 czerwca na Boisku w Zbylitowskiej Górze. W rywalizacji weźmie udział około 16 Zespołów.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Tarnowskie Dni Języka i Kultury Francuskiej”, które odbędzie się 01 czerwca o godzinie 14.00 w PWSZ – oficjalne otwarcie oraz 02 czerwca o godz. 11.00 na Tarnowskim Rynku.