TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Warsztaty Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie, Fundacja REPI, La Roca Team organizują I Ogólnopolskie Zawody we wspinaczce osób z niepełną sprawnością, które odbędą się 30 września br. o godzinie 9.30 na Hali La Roca ul. Kochanowskiego 30.

Projekt Tarnów organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Jestem młody. Chcę mieć wpływ!”, które odbędzie się w dniach 21 – 23 września w Ochotniczym Hufcu Pracy przy ul. Mickiewicza 27 w Tarnowie. Drugie spotkanie regionalne odbędzie się w 2 połowie listopada w Gdańsku.

Branżowa Organizacja Odzysku S.A. organizuje , który rozpocznie się 23 września 2012 r. i będzie trwać do 28 lutego 2013 r. w placówkach edukacyjnych na terenie gminy m. Tarnowa. W ramach przedsięwzięcia będą organizowane w szkołach lekcje pod hasłem „ODZYSKUJEMY PRZYRODE”, podczas których podejmowane będą tematy dotyczące selektywnej zbiórki odpadów, recyklingu oraz ogólnych zasad ekoetyki.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie organizuje III Konferencję Naukowo – szkoleniową pn. „Człowiek w zdrowiu i chorobie – promocja zdrowia, leczenie i rehabilitacja”, która obędzie się w dniach 21-22 września br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Oficjalne Otwarcie Konferencji odbędzie się 21 września o godz. 10.00 w Budynku C, sala 017.

Biuro Organizacyjne Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „XXII Międzynarodowa Galicyjska Jesień Literacka”, które odbędzie się w dniach 17-23 listopada br. Na terenie w ramach przedsięwzięcia odbywać się będą różnego rodzaju koncerty. lekcje literackie, spotkania autorskie.

Otwarcie toru miniżużlowego - UKS Jaskółki Tarnów. Miejsce: boiska ZKS Unia Tarnów, godz. 17.00 - 21.00.

Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów organizuje Zawody Kolarskie Puchar Tarnowa MTB 2012 XVIII edycja. Oficjalne zakończenie Zawodów odbędzie się 16 września na Gorze Świętego Marcina start o godzinie 10.00, wręczenie nagród o godz. 15.00.

Dziewczęcy Chór Katedralny „Puellae Orantes” organizuje koncert promujący album CD „Ave Maria”, który odbędzie się 15 września o godzinie 19.30 w Bazylice Katedralnej w Tarnowie.

Stowarzyszenie Małopolskie Forum Współpracy z Polonią organizuje w dniach 10-17.09.2012 r. XX Światowe Forum Mediów Polonijnych Małopolska – Podkarpacie Tarnów – Kraków – Rzeszów – Warszawa 2012.

Tarnowski Związek Brydża Sportowego organizuje ogólnopolski mityng młodzieżowy brydża sportowego pod nazwą „IV TarNowicjusz 2012 – wyrównane szanse", który odbędzie się w dniach 8-9 września 2012 r. w Ochotniczym Hufcu Pracy ul. Mościckiego 27. 8 września o godzinie 10.30 odbędą się równoległe turnieje par na zapis maksymalny w kat. GP U-28 i PP U-15, natomiast o godz. 18.00 odbędzie się turniej par (handicapowy BAROMETR). W niedziele 09 września o godz. 9.00 będą rozgrywane turnieje drużynowe na dochodzenie.