TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Środowiskowy Dom Samopomocy im. Św. Kingi w Tarnowie, siostry nazaretanki organizuje piknik rodzinny „Z rodziną zawsze wesoło”. Wydarzenie integrujące osoby niepełnosprawne ze środowiskiem lokalnym odbędzie się w Parku Strzeleckim w Tarnowie 2 września br. w godzinach od 12.00 do 21.00.

Galeria Tarnovia organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Wielkie Dyktando”, które odbędzie się w dniach od 1-2 września w Galerii Tarnovia. Dyktando przeznaczone jest dla wszystkich uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich.

Tarnowskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne K-Team organizuje przedsięwzięcie pod nazwą Rodzinne Tarnowskie Święto Aktywnej i Bezpiecznej Motoryzacji „Moto Leliwita 2012" w ramach akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”. Impreza odbędzie się w dniach 31.08 – 02.09.

Tarnowskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabo słyszących „Pogórze” organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „VIII Tarnowski Turniej Niewidomych i Słabosłyszących w kręglach klasycznych”, które odbędzie się w dniach 16-19 sierpnia br. w Brzesku.

Projekt Tarnów organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Polsko-Rosyjska wymiana młodzieży – Polacy w Rosji, Rosjanie w Polsce – zesłańcy, odkrywcy, budowniczowie, żołnierze, twórcy, emigranci”, które odbędzie się w dniach od 10 – 18 sierpnia br. gdzie Tarnów będzie gościł młodzież Rosyjską z Kotłasu. Wizyta delegacji z Tarnowa w Kotłasie odbędzie się w dniach od 01-11 października br.

Ludowy Klub Jeździecki w Tarnowie - Klikowa organizuje Mistrzostwa Małopolski w Sportowych Rajdach Konnych, które odbędą się 03 sierpnia o godz. 17.00 (przegląd weterynaryjny, odprawa techniczna), 04 sierpnia w godzinach od 7.00 do 15.00 (przejazd zawodników pętlami w okolicach LKJ Klikowa wg mapy) oraz 05 sierpnia w godzinach od 7.00 do 14.00 ( zawody towarzyskie biegowo-konne). Impreza odbywać się będzie na terenie LKJ Klikowa.