TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Miejski Ośrodek Opieki Społecznej zaprasza na spotkanie rodzin zastępczych w ramach obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego; "Jaki kolor serca masz? Czy możesz mi je dać?". Kwazar Bowling Club Tarnów, godz. 10:00. 

Uroczystość restytucji po 75 latach, przejętej przez hitlerowców siedziby Bractwa Kurkowego, która odbędzie się w dniu 28 czerwca o godzinie 13:00 w Parku Strzeleckim przy ul. Słowackiego 3. 

Impreza cykliczna - Święto Konia Małopolskiego. VIII Regionalny Czempionat Rasy Małopolskiej. Impreza odbędzie się na terenie obiektu byłego Stada Ogierów „Klikowa”.

IV Edycja pikniku Wakacje – Bawimy się Bezpiecznie. 28 czerwca (godz. 14:00 – 18:00) w Parku Strzeleckim odbędzie się piknik na którym  zostanie omówiona profilaktyka bezpieczeństwa podczas wakacji. W trakcie trwania pikniku będzie prowadzona prezentacja wyposażenia policyjnego, pożarniczego oraz pogadanki, wystawy i konsultacje.

Tarnów jest kobietą – Festiwal Tarnów w sukience. Tarnów w sukience jest to festiwal skierowany do kobiet z Tarnowa i okolic. To wydarzenie z zakresu rozwoju osobistego, kultury, sztuki, mody oraz rozrywki. W trakcie trwania festiwalu odbędą się warsztaty, kiermasze i koncerty. 26.06 w Biurze Wystaw Artystycznych, odbędzie się otwarcie Festiwalu (godz. 18:30-20:30). 

Tarnowska Marka Talentu. Jest to nowa inicjatywa, gdzie prezentowane są sukcesy utalentowanej tarnowskiej  młodzieży. Uroczysta inauguracja, na której wręczane będą nagrody za wyjątkowe osiągnięcia pozaszkolne z muzyki, plastyki, literatury, sportu, przedmiotów ścisłych i języków obcych, odbędzie się w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, w dniu 20 czerwca o godzinie 13:00.  

XXI Targi Pracy. Targi Pracy adresowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy, zamieszkałych na terenie Tarnowa i powiatu tarnowskiego oraz do pracodawców z lokalnego rynku pracy. Hala Sportowa Jaskółka, godz. 10:00-13:00. 

Szlakiem Konia Huculskiego – VIII Regionalny Czempionat Hodowlany Koni Rasy Małopolskiej.  Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie. Klikowa. Ogłoszenie wyników o godz. 17:00. 

Zawody Kolarskie - Puchar Tarnowa MTB 2014 XX edycja; II eliminacje (I eliminacje odbyły się 27.04, był P.Marek Baran)- Góra Św. Marcina. 

Zamkomania 2014 – VI Tarnowski turniej o Grzywnę Władyki z Barcińskiej Góry. Ruiny Zamku Tarnowskich. Pierwszy strzał z łuku do tarczy w dniu 14.06 o godz. 10:00. Zakończenie, wręczenie trofeum, 15.06 o godz. 15.