TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Stowarzyszenie Jach Klub ORION organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „40-lecie istnienia Jacht Klubu ORION w Tarnowie”, które odbędzie się 30 czerwca 2012r. na Rożnowie „Patelnia”.

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie organizuje XIX Targi Pracy, które odbędą się 27 czerwca br. w godzinach od 10.00 do 13.00 na Hali Sportowej „Jaskółka”. Targi Pracy adresowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy na terenie miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego oraz do pracodawców z lokalnego rynku pracy poszukujących kandydatów na wolne miejsca pracy. Na Targi Pracy zostali zaproszeni również pracodawcy spoza regionu tarnowskiego, agencje zatrudnienia oraz inne instytucje wspierające rozwój rynku pracy.

Studium Nauczania Języków Obcych „Teddy Bear” organizuje przedsięwzięcie pod nazwą: „Tarnów zna angielski. Udowodnijmy to! Wielki Test Języka Angielskiego”, które odbędzie się 26 czerwca w godzinach od 10.00 – 12.15 oraz od 17.00 do 18.15 w Sali Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Solidarności 5-9 w Tarnowie.

Krajowa Izba Gospodarki Odpadami w Warszawie organizuje konferencję pt.: ”Gospodarka odpadami w Polsce - wyzwania nowego systemu”, która odbędzie się w dniach 21-23 czerwca br. w Hotelu Elbest „Krynica” w Krynicy Zdroju.

Gimnazjum Dwujęzyczne im. Św. Kingi w Tarnowie oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wierzchosławicach organizuje III Zjazd Kongresu Uczniów Szkół Gimnazjalnych, który odbędzie się 20 czerwca w godzinach od 10-13.30 Sali Lustrzanej w Tarnowie. Podczas debaty omawiany będzie wpływ, jaki miała na edukację polskiej młodzieży reforma szkolnictwa z 1998 r.

Fundacja im. Jana Szczepanika organizuje przedsięwzięcie pt.: ”GENIALNE URODZINY - Tarnów gra ze Szczepanikiem”, które odbędzie się 15 czerwca w Tarnowie – w programie: sesja naukowa, happening oraz koncert muzyczny, 16 czerwca w Przemyślu oraz 17 czerwca w Warszawie - wystawa poświęcona Janowi Szczepanikowi w Muzeum Techniki w Pałacu Kultury.

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Teatralnych organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Wieczory Teatralne”, które odbędzie się 10 czerwca br. w godzinach 15.00 – 17.00 oraz 18.00 – 20.00 w Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego.

Stowarzyszenie Zamek Tarnowski organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „Zamkomania 2012 – IV Tarnowski turniej o Grzywnę Władyki z Marcińskiej Góry”. Turniej odbędzie się w dniach 09 – 10 czerwca 2012 na Górze Marcina.

 

09 czerwca godzina 10.00 – rozpoczęcie turnieju rycerskiego; pierwszy strzał z łuku do tarczy

 

10 czerwca o godzina 16.00 – zakończenie turnieju oraz wręczeni głównego trofeum zwycięzcy.

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Filatelistów organizuje 50. Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny , który odbędzie się w dnia 08 – 10 czerwca br. w Centrum Sztuki Mościce oraz w IV Liceum Ogólnokształcącym. Uroczyste otwarcie konkursu nastąpi 08 czerwca o godzinie 10.00 w Centrum Sztuki Mościce, natomiast rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 10 czerwca o godz. 9.00 w Centrum Sztuki Mościce.

Duszpasterstwo Akademickie „Tratwa” organizują Koncert charytatywno – ewangelizacyjny SPE SALVI, który odbędzie się 07 czerwca na Tarnowskim Rynku.