TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Organizatorem turnieju jest Tarnowskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "POHÓRZE". Uczestnicy, to osoby niewidome i słabowidzące zrzeszone w Stowarzyszeniu Kultury Fizycznej Sportu Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "CROSS" - jednostce centralnej. Kręgielnia Kwazar Bowling Club, al. Tarnowskich 69. 03.05.2013 r. o godz. 9:00, odbędzie się uroczyste otwarcie zawodów.

XIII Forum Gospodarcze Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Tarnowie. Współorganizatorem Forum jest Tarnowski Klaster Przemysłowy. W trakcie forum zostaną przedstawione informacje dotyczące projektu reformy związanej z uelastycznieniem czasu pracy. Podczas rozmów, zostaną zaprezentowane poglądy na temat ochrony istniejących miejsc pracy oraz skutecznych form przeciwdziałania bezrobociu. Forum odbędzie się w sali konferencyjnej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie przy Al. Solidarności 5- 9.

Finał akcji "Ekoplacówka Zielony Zakątek". Celem akcji jest ochrona środowiska poprzez segregację odpadów, udział w programach oraz akcjach o charakterze ekologicznym. 

III Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Poetyckiej Jacka Kaczmarskiego "Nic się nie kończy prostym tak lub nie". Celem konkursu jest promocja twórczości Jacka Kaczmarskiego wśród najmłodszego pokolenia. Konkurs uczy także historii Polski w różnych jej okresach: sarmackim, przedwojennym, komunistycznym oraz historii światowej i szeroko rozumianej kultury artystycznej.

Rejonowe Mistrzostwa w drużynowych, sztafetowych Biegach na Orientację w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady i Licealiady TARNOWSKI  AZYMUT 2013.

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Szkoła Podstawowa nr 5 w Tarnowie. 25 kwietnia 2013 roku godz. 10.00.

II Konferencja Studenckich Kół Naukowych "Wyzwania dla biznesu w XXI wieku" – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie -  24.04.2013.

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Celem mistrzostw jest sprawdzenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Park Strzelecki w Tarnowie. 

Turniej Deichmanna. Uroczyste rozpoczęcie imprezy odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2013 o godz. 9.30. Bezpośrednio po tej uroczystości odbędą się pierwsze serie meczy w obu kategoriach wiekowych biorących udział w mini mistrzostwach. Na uroczystą inaugurację tarnowskiej edycji Turnieju Deichmanna zapraszamy wszystkich uczestników zgłoszonych do rozgrywek w Tarnowie w kategorii U-9 i U-11.

Puchar Tarnowa MTB 2013- Stowarzyszenie Sokół Tarnów - Las Lipie
21 kwietnia – Tarnów      (Las Lipie)