TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 organizuje XII Turniej Świąteczny Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej, który odbędzie się w dniu 14.12.2011 r. o godzinie 10.00 w Hali Sportowej ZSLiZ nr 1. W turnieju udział wezmą między innymi kluby młodzieżowe LKS Pogoń Lwów, KS Korona Kielce, ZKS Stal Rzeszów, WOSSM SMS Kraków, SOST Humenne, SMS Mielec, PARTIZAN BARDEJOV.

IV Liceum Ogólnokształcące organizuje Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej który odbędzie się 13.12.2011 r. w siedzibie szkoły.

Zespół Szkół Medycznych organizuje międzyszkolny konkurs historyczny „Śladami architektury drewnianej i renesansowej Tarnowa i okolic” który odbędzie się 12.12.2011 r. w siedzibie szkoły.

Stowarzyszenie akademickie TRATWA organizuje po raz kolejny X edycje Festiwalu Filmowego „Vitae Valor”, który odbędzie się w Tarnowie w dniach od 10-16 grudnia 2011 r. Festiwal ma za zadanie upowszechnianie tych dzieł filmowych, których treścią i przesłaniem jest podkreślenie znaczenia ludzkiej egzystencji jako wartości opartej na fundamentach moralnych.

Polski Komitet Pomocy Społecznej w Tarnowie pragnie przyjść z pomocą dzieciom z rodzin najuboższych, a także ludziom chorym, niepełnosprawnym, samotnym, w starszym wieku poprzez udzielenie wsparcia materialnego i finansowego. W związku z tym organizuje kolejny koncert charytatywny pod hasłem „Nie jesteś sam”. Koncert odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Gumniskiej w dniu 3 grudnia o godz. 18.00.

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje Puchar Polski Juniorów na Hali Sportowo – widowiskowej ul. Krupnicza. Turniej odbędzie się w dniach 03-04.12 2011 r.