TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna, organizowana przez Polski Związek Filatelistów w Tarnowie.

Jubileuszowy 10. Festiwal Sztuki ArtFest 2013 im. Bogusława Wojtowicza. Organizatorem festiwalu jest Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie

Organizatorem kampanii jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie. Inauguracja rozpocznie się 25 listopada o godzinie 10:30 w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej.

Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej „Do Ciebie mówię Wielki Tułaczu” – IV edycja. Organizatorem przedsięwzięcia jest szkoła podstawowa nr 10 im. Roman „Sybiraka” Sanguszki w Tarnowie. Celem akcji jest rozwijanie zdolności artystycznej uczniów, kształtowanie postaw patriotycznych i rozszerzanie wiedzy o tematyce patriotycznej i sybirackiej.

Jubileusz Zespołu Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy” z okazji 50 lecia istnienia zespołu. Towarzystwo Przyjaciół Zespołu Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy”.16.11.2013 r. godz. 18:00. Centrum Sztuki Mościce.

Tarnowskie Spotkania Edukacyjne odbędą się 14 listopada 2013r. w obiektach I Liceum Ogólnokształcącego im. K. Brodzińskiego  przy ul. Piłsudskiego 4. Spotkania kierowane są do młodzieży kończącej naukę w szkołach średnich, a także mieszkańców miasta, zainteresowanych zdobywaniem wykształcenia, jego pogłębieniem czy aktualizacją już posiadanych kwalifikacji.

Ogólnopolski projekt edukacyjny „Forex Cup Young” organizowany przez niezależne zrzeszenie studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. 

Projekt „Młodzież pamięta” który jest realizowany w Małopolsce od 2002 roku, podczas obchodów świąt narodowych.