TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Kongres odbędzie się w Bydgoszczy.  Prezentacja najlepszych praktyk w obszarze zintegrowanego transportu zbiorowego XXI wieku.

Święto myśliwych i koniarzy, którego celem jest promowanie działań związanych z ochroną środowiska naturalnego, troska o dziedzictwo przyrodnicze i ochronę zwierząt.

Inauguracja Festiwalu odbędzie się w Europejskim Centrum Muzyki w Lusławicach 8 listopada Br. Festiwalowy finał odbędzie się w Centrum Sztuki Mościce w dniu 15 listopada.

Maraton odbędzie się w hali TOSiR w Tarnowie w godzinach od 10:00 do 15:00.

Finał regionalny konkursu „Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2014”. Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club. Finał regionalny w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie godz. 9:30.

W ramach tego patronatu na tarnowskim rynku została zorganizowana wystawa papieska.

Ulice Tarnowskiej Starówki, godz. 13:00.

Grand Prix Polski o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Koncert Galowy Laureatów odbędzie się w Parafii p.w. Miłosierdzia Bożego o godz. 13.15.

Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności organizuje wiele rozmaitych wydarzeń. Nową propozycją pod nazwa I Towarzyski Turniej Przyjaciół Brydża jest pokazanie szerszej społeczności piękna brydża sportowego.
W ramach 6. TarNOWICJUSZa 11.10.2014 r. (sobota) w sali Teatralnej Pałacu Młodzieży rozegrane zostaną dwa turnieje; 6. Turniej z cyklu 4. Młodzieżowe Grand Prix Małopolski U-20 oraz I Towarzyski Turniej Przyjaciół Brydża