TARNÓW / Miasto / Urząd Miasta Tarnowa / Patronaty prezydenta

Zespół Szkół Budowlanych obchodzi Jubileusz 50-lecia Szkoły Budowlanej w Tarnowie, który odbędzie się 26 października 2012 r. mszą świętą w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej o godz. 11.00, natomiast o godzinie 14.00 odbędzie się Uroczysta Gala w tarnowskim teatrze im. Ludwika Solskiego.

Stowarzyszenie Tancerze „klasa- Tarnów” organizuje XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Klasa – Leliwa2012” o Puchar Prezydenta Miasta, który odbędzie się 20 października w Hali Widowiskowo – Sportowej TOSiR przy ul. Krupniczej 8a w Tarnowie w godzinach od 9.00 do 20.00.

Unia Tarnów Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna organizuje akcję społeczną „TAURON bezpieczna jazda", która odbędzie się 14 października na Stadionie miejskim w Tarnowie. Finał akcji będzie zorganizowany podczas meczu finałowego w strefie „miasteczka Tauron”. Akcje poprowadzi speaker, będą konkursy, wywiady, zaproszeni goście oraz filmiki promujące bezpieczną jazdę.

Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów organizuje przedsięwzięcie pod nazwą „XXI Tarnowski Bieg Leliwitów o Buławę Hetmana Jana Tarnowskiego”, które odbędzie się 14 października 2012 r. w godzinach od 13.00 do 15.30 na ulicach tarnowskiego starego miasta.

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Akademickich organizuje II Tarnowską Galę Mieszanych Sztuk Walki MMA Night: The GountDown, która odbędzie się 13 października w Hali Widowiskowo – Sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej o godzinie 18.00. 12 października odbędzie się oficjalne ważenie zawodników.

 

Parafia rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Odporyszowskiej organizuje „Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży Wincentyńskiej”, które odbędzie się w dniach 12-14 października br.

Związek Nauczycielstwa Polskiego organizuje otwarcie wystawy i wernisażu VII Międzynarodowej Binnale, które nastąpi w dniu 12.10.2012 r. o godzinie 18.00 w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego.