Poseł Michał Wojtkiewicz skierował do ministra infrastruktury i rozwoju zapytanie w sprawie ekranów akustycznych na odcinku autostrady A4 między Tarnowem a Krakowem oraz Tarnowem a Dębicą.

Poseł Michał Wojtkiewicz skierował do ministra infrastruktury i rozwoju zapytanie w sprawie budowy obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej.

Sejm na posiedzeniu w dniu 18 grudnia 2014 roku skierował do Komisji Infrastruktury obywatelski projekt ustawy mający chronić przed rozbiórką altany działkowe. W pracach nad ustawą uczestniczył także poseł Michał Wojtkiewicz, który był sprawozdawcą Prawa i Sprawiedliwości. Po raz drugi w historii projekt obywatelski – o dziwo – przeszedł głosami PO do dalszego procedowania. Rozbiórką było zagrożonych aż 900 tysięcy altan. Czyżby Platforma się przestraszyła? Taka liczba ludzi robi wrażenie, a mamy rok wyborczy, więc szybko rozpoczęto procedować na korzyść działkowców.

Poseł Michał Wojtkiewicz skierował do ministra infrastruktury i rozwoju zapytanie w sprawie remontu wiaduktów kolejowych w Tarnowie oraz budowy parkingu przy dworcu kolejowym w Tarnowie.

Znaczniki

Archiwalne