TARNÓW / Miasto / Dla mieszkańca / Polityka społeczna i zdrowie / Zdrowie / Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Od dnia 1 października  2017 r. realizatorami  nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie miasta Tarnowa są:

nocna i swiateczna opieka

Świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej  udzielane są od poniedziałku do piątku od godziny 18:00 do 8:00 rano dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.

Miejsce udzielania świadczeń:

• Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie ul. Szpitalna 13, budynek "I",  I piętro (wejście od strony ul. Szpitalnej),
  • Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie ul. Lwowska 178 a, budynek D, parter (główne wejście od strony parkingu, po lewej stronie, za rejestracją do Poradni Specjalistycznych).

Poniżej załączono również plik z wykazem realizatorów nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie województwa małopolskiego.