TARNÓW / Miasto / Dla mieszkańca / Polityka społeczna i zdrowie / Niepełnosprawni / Aktualności dla niepełnosprawnych

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych kolorowo i muzycznie zrobiło się w centrum Tarnowa za sprawą inauguracji Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych, która wczoraj, 8 maja, odbyła się w Tarnowie. W wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób z Tarnowa i regionu tarnowskiego. Najbliższy tydzień w naszym mieście zapisze się pod znakiem integracji i otwartości.

Urząd Miasta Tarnowa informuje w 2017 r. będzie po raz kolejny realizowany Moduł I programu „Aktywny samorząd”, finansowany ze środków PFRON. Celem głównym programu jest wyeliminowanie lub zmniejszenie barier ograniczających jego uczestników w życiu społecznym, zawodowym.