TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Już drugi raz kino „wszystkich zmysłów” zagości pod Gemini Park Tarnów. 2 lutego pod Centrum Handlowym stanie ogromna ciężarówka mieszcząca salę kinową. Oprócz niezwykłych wrażeń filmowych zaplanowane są dodatkowe, sportowe atrakcje.

Autorska Pracownia Plastyczna prowadzona w Tarnowskim Centrum Kultury przez Elżbietę i Witolda Pazerów, zaprasza na warsztaty w ferie zimowe 2011.

Tarnowskie Centrum Kultury przygotowało na luty szereg różnorodnych imprez.

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - Biuro Organizacyjne w Tarnowie zaprasza dziecięce i młodzieżowe teatry lalkowe do udziału w XXVI edycji Małopolskiego Przeglądu Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki, który odbędzie się dnia 25 marca 2011 r. w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Teatru im. L. Solskiego na luty.

Zakład Filologii Polskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie ma zaszczyt zaprosić na Koncert piosenki poetyckiej i kabaretowej, który odbędzie się w czwartek tj. 27 stycznia 2011 r. o godzinie 16.00 w auli budynku C (wejście od ul. Goldhamera).

Zapoznaj się z repertuarem kina "Millenium" od 28 stycznia do 3 lutego.

"To nie jest kraj dla wielkich ludzi" - One-man show aktora Teatru Montownia Rafała Rutkowskiego - 4 lutego 2011r., godz. 20.00.Wirtuozeria aktorska i zjadliwość tekstów, inteligentnie i bardzo śmiesznie - tak najkrócej można scharakteryzować ten spektakl. Dla naszych internautów mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Otrzyma je osoba, która w środę, po godzinie 18.00 jako pierwsza na adres biuroprasowe(małpa)umt.tarnow.pl prześle e-maila o tytule "show" zawierającego imię, nazwisko i numer telefonu uczestnika.

Szopka wykonana przez Mariusza Spiewaka, uczestnika Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie zajęła trzecie miejsce w konkursie szopek bożonarodzeniowych w Sandomierzu. Nagrodą – oprócz dyplomu – jest profesjonalny zestaw malarski. Zwycięskie szopki prezentowano w Centrum Kultury i Rekreacji w Sandomierzu.

Zapoznaj się z ofertą kina "Marzenie" na dni od 28 stycznia do 10 lutego.

Archiwalne