Puchar dla „Jaskółek” - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Puchar dla „Jaskółek”

Piłkarze tarnowskiej Unii triumfowali w rozegranym w sobotę na boisku przy ul. Warsztatowej, finałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu w Tarnowie. „Jaskółki” pokonały 4-0 (1-0) beniaminka czwartej ligi, Metal Tarnów.

W pierwszej połowie jedyna bramka padła w 34 min, gdy Łukasz Popiela wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy, Stanisława Bijaka.

Chwilę po wznowieniu gry w drugiej połowie (47 min) prowadzenie zespołu z Mościc podwyższył Artur Biały. Trzecia bramka dla Unii padła w 61 min po strzale Mateusza Nowaka, a wygraną mistrza wschodniej grupy małopolskiej czwartej ligi przypieczętował w 81 min Artur Biały. Metal kończył to spotkanie w dziesiątkę, gdyż w 90 min drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną, kartką ukarany został Mateusz Reczek.