Kolejne podium kartingowców - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Kolejne podium kartingowców

Czterech zawodników tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM wzięło udział w zawodach serii Rok Cup Poland, które rozegrano na torze w Bydgoszczy. Najlepiej spisał się Maciej Gładysz, który zajął pierwsze miejsce. Tuż za nim uplasował się Franciszek Liszka.

Tarnów reprezentowali też: Rafael Gwizdak i Błażej Rożkowicz. Ten pierwszy ostatecznie zmagania ukończył na 16. pozycji. Błażej, debiutując w zawodach, w finale na metę dojechał także jako 16.

W klasyfikacji generalnej prym wiedzie Maciej Gładysz. Franciszek Liszka jest szósty, Rafael Gwizdak 17, a Błażej Rożkowicz 14.

Kolejna runda serii Rok Cup Poland dopiero za miesiąc. Tym razem kierowcy zmagać się będą na torze w Poznaniu.