Kolejna wygrana piłkarek Iskry - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Kolejna wygrana piłkarek Iskry

Drugie zwycięstwo w drugim wiosennym meczu o punkty w trzeciej lidze odniosły piłkarki TS Iskra Tarnów. W spotkaniu rozegranym na boisku w Niepołomicach podopieczne trenerów Michała Jarząba i Jacka Ćwika pokonały tamtejszą Puszczę 4-1 (1-0), umacniając się tym samym na trzecim miejscu w tabeli.

Piłkarki TS Iskra Tarnów

Początek niedzielnego spotkania zapowiadał spore emocje, już w 3 min pierwszą bramkę dla przyjezdnych zdobyła bowiem Oliwia Patyk. Na kolejne trafienia czekać trzeba było jednak do drugiej połowy.

Po niespełna kwadransie gry po przerwie (58 min) prowadzenie tarnowianek podwyższyła Amelia Miterka. W 70 min padła trzecia bramka dla TS Iskra. Był to gol samobójczy, którego autorką była Joanna Wierzycka. Wygraną naszego zespołu przypieczętowała jego kapitan, Karolina Piwowarczyk, na listę strzelczyń wpisując się w 80 min. Jedyna bramka dla gospodyń padła natomiast w 83 min po strzale Wiktorii Łabudy.