TARNÓW / Biznes / Izba Gospodarki Elektronicznej

Izba Gospodarki Elektronicznej

 

W ramach działalności Filii Małopolskiego Oddziału Izby Gospodarki Elektronicznej w Tarnowie zapraszamy tarnowskich przedsiębiorców do korzystania z porad ekspertów w zakresie handlu elektronicznego, nowoczesnych narzędzi do promocji firmy w sieci, podstaw PR, marketingu, kanałów komunikacji, czy też trendów w tendencjach zakupowych online.

 

eizba_baner-dyzury

 

 


 

W ramach działalności Filii Małopolskiego Oddziału Izby Gospodarki Elektronicznej w Tarnowie została zrealizowana „Letnia Szkoła Gospodarki Cyfrowej” – 31.07.2017-02.08.2017 r. - godz. 10:00 - 15:00, Strefa Przedsiębiorcy DESK - ul. Wałowa 16,

 

 

Fotorelacja z otwarcia filii Małopolskiego Oddziału Izby Gospodarki Elektronicznej w Tarnowie

 


 

eizba_logo

 

Izba Gospodarki Elektronicznej, założona w 2013 roku, działa na rzecz rozwoju polskiej branży e – commerce. O jej powołaniu zdecydowały największe firmy polskiego sektora handlu elektronicznego, w tym: właściciele Empik.pl, Merlin.pl, Skąpiec.pl, Nokaut.pl, EuroRTVAGD, Neo24, Komputronik, Grupy Allegro i serwisów płatności online PayU, Dotpay, Przelewy 24. Działalność Izby, współtworzona przez blisko 200 polskich i zagranicznych podmiotów, opiera się na współpracy i wymianie know – how. Izba reprezentuje wspólne interesy branży w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w Polsce i na świecie. Zajmuje się również edukacją i prowadzi działania legislacyjne - aktywnie uczestniczyła w procesie tworzenia prawa dotyczącego branży e-commerce w Polsce.

Jak wynika z raportu mShopper 2.0, już ponad 40 procent Polaków świadomie i aktywnie korzysta z różnych aplikacji mobilnych, a 37 procent internautów robi zakupy mobilne. 53 procent klientów e-commerce kupuje na swoich smartfonach i tabletach, co drugi posiadacz smartfona korzysta z bankowości mobilnej.

 

Obszary działania e-Izby

 

obszary_dzialania

 

Zapraszamy do członkostwa w e-Izbie

biuro@eizba.pl

www.eizba.pl