TARNÓW / Biznes / Forum Gospodarcze Polonii Świata / III Forum Gospodarcze Polonii Świata

III Forum Gospodarcze Polonii Świata

 

IIIFGPS_640px

 

Prezydent Tarnowa oraz PEGAZ Economic Information Office

zapraszają na:

 

III Forum Gospodarcze Polonii Świata

Tarnów, 3-4 września 2018 r.,

Hotel Cristal Park (ul. Traugutta 5, 33-101 Tarnów).

 

Dialog – Współpraca – Kooperacja – Prezentacja
B2B – Networking – Lider Biznesu

 

 

Forum dedykowane polskim i zagranicznym przedsię-biorcom, organizacjom otoczenia biznesu, klastrom, grupom producenckim, stowarzyszeniom i związkom, integrującym Polonię z Macierzą.
Polonia to najbardziej wiarygodny i skuteczny ambasador Polski na Świecie, wyrozumiały i zrozumiały partner dla polskich przedsiębiorców. Polonia to również promotor, doradca biznesowy i doskonały partner gospodarczy dla polskich firm.

Forum Gospodarcze Polonii Świata w Tarnowie to:

  • strefa przedsiębiorczości, dialogu i debat;
  • sposób na internacjonalizację i integrację;
  • bezpośrednie kontakty polskich i polonijnych przedsiębiorców, instytucji, organizacji, urzędów;
  • rozmowy o współpracy i partnerstwie z polonijnymi izbami handlowymi.

 

Uroczysta Gala i wręczenie nagrody „Orzeł Biznesu Polonii Świata”
3 września 2018 r. - Sala Lustrzana, ul. Wałowa 10, 33-100 Tarnów

 

Program III Forum Gospodarczego Polonii Świata:

 

 

 

Udział w Forum po dokonaniu rejestracji.

Formularz rejestracji, szczegółowe informacje oraz warunki udziału na stronie:

www.polonia4um.com

 

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 

Więcej informacji i szczegółów pod nr tel.+48 502 303 293 (Polska); tel. +1 630 670 2337 (USA)
 lub email: kontakt@polishbusiness.com
Rezerwacja hotelu, tel.: 14 6882 820; email: wrg@umt.tarnow.pl

 

 

 

 

Organizatorzy

 

Tarnów - Miasto Gospodarz Forum Gospodarczego Polonii Świata

 

 

 

Patronat Honorowy

 

Jacek Krupa
Marszałek Województwa Małopolskiego

 

 

Patronat

 

 
Logotyp PPUG Short

 

 

Patronat medialny

 

 

   
   
   

 

 

Biuro Informacji Gospodarczych PEGAZ

PEGAZ rozpoczął swą działalność w 1999 roku. W początkowym okresie realizował autorskie projekty mające na celu wzmocnienie regionalnych marek na rynku krajowym oraz poza granicami. Projekty te w dużej części wyprzedzały o kilka lat wprowadzane później (po wstąpieniu Polski do UE) programy operacyjne promujące rozwój Regionów.

Od 2002 roku PEGAZ rozpoczął przygodę z Ameryką Północną. Organizował wystawy narodowe na dużych międzynarodowych imprezach targowych, był partnerem i organizatorem wielu konferencji, warsztatów biznesowych na terenie USA i Kanady. W 2003r. zawarł swą pierwszą umowę o współpracy i reprezentowaniu w Polsce dużej polsko- amerykańskiej organizacji otoczenia biznesu „Polish American Chamber of Commerce” z Chicago. W latach 2003- 2007 był współorganizatorem targów „Polish American Trade Show” w Niles/Chicago i Rosemont.
W 2010 r. PEGAZ podpisał wspólnie z Business Bridge porozumienie z Canada-Poland Chamber of Commerce o reprezentacji tej organizacji w Polsce. Podjęto wiele działań wzajemnie promujących przedsiębiorców z Polski i Kanady, zorganizowano wiele misji gospodarczych. PEGAZ był również kluczowym europejskim partnerem targów EuroNow 2012 i 2013 w Toronto. Do 2015 r. zorganizował ponad 30 misji gospodarczych do USA i Kanady, w których udział wzięło blisko 500 przedsiębiorców z Polski. W 2015 r. PEGAZ podpisał kolejne umowy z Polish American Chamber of Commerce Pacific Northwest z Seattle oraz z Polish American Contractors Builders Association. Stale współpracuje z Izbą Handlową ze Stanu Floryda (Gainesville) oraz Nevada (Las Vegas).

Obecnie PEGAZ zaangażowany jest w projekt zmierzający do otwarcia Polonijnego Inkubatora na terenie USA i Kanady, w budowę sieci „Polonijnych Ośrodków Doradztwa i Promocji” (tzw. Polonijnych Ambasad Gospodarczych) oraz wspólnie z Independent Film Factory realizuje duży projekt medialno-promocyjny dla amerykańskiej publicznej stacji telewizyjnej PBS. Po raz pierwszy w historii powstanie cykl 14 odcinków poświęconych wyłącznie Polsce pn. „Flavor of Poland”, który w najlepszym czasie antenowym „primetime” będzie mogło oglądać ponad 300 mln, osób w Ameryce. Planowana emisja serii: wiosna 2017 r. Każdy z odcinków poświęcony będzie innemu Regionowi RP. (tekst za http://polonia4um.com/).