75 przedsiębiorców z Małopolski wzięło udział w pięciu warsztatach specjalnie przygotowanych w ramach projektu „Business Boost for Małopolska”, realizowanego przez Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa oraz Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.

„Jak rozwijać działalność na rynkach zagranicznych by odnieść sukces?”, to tytuł darmowego szkolenia dla firm, zorganizowanego przez Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa, w ramach realizacji projektu „Business Boost for Małopolska”. 12 maja, w Strefie Przedsiębiorcy DESK (Tarnów, ul. Wałowa 16) odbędzie się ostatnie z cyklu szkoleń dla małopolskich firm sektora MŚP.

Kilkudziesięciu uczestników reprezentujących branżę deweloperską, logistyczną, centrów handlowych wzięło udział w spotkaniu biznesowym, przygotowanym przez Wydział Rozwoju Gospodarczego, w ramach realizacji projektu Business Boost For Małopolska. Spotkanie odbyło się w ramach Targów Nieruchomości Komercyjnych i Inwestycyjnych REAL CONNECT,  26 kwietnia w warszawskim centrum targowym EXPO XXI.

Przed nami jeszcze tylko dwa warsztaty z zakresu internacjonalizacji działalności dla małopolskich MŚP, w projekcie Business Boost for Małopolska.

Zbliża się wyjątkowo aktywny okres w realizacji projektu Business Boost for Małopolska. Po trzymiesięcznym okresie przygotowań, tuż po Świętach, rozpocznie się jeden z ważniejszych okresów dla realizacji projektu.

Informujemy, że nabór na warsztaty dla małopolskich firm sektora MŚP został przedłużony do 21 kwietnia 2017 r.

Projekt "Business Boost for Malopolska" trwa. Za nami już 3 edycje warsztatów dla firm sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw z zakresu działalności eksportowej. Po inauguracji zajęć dla firm w Krakowie (16 i 20 marca), również tarnowskie firmy spotkały się podczas zajęć w Strefie Przedsiębiorcy DESK, we wtorek 21 marca.

„Business Boost for Malopolska”, projekt realizowany przez Urząd Miasta Tarnowa w partnerstwie z Centrum Transferu Technologii – Politechnika Krakowska wystartował! Za nami pierwsze warsztaty, które odbyły się 16 marca 2017 r. w Krakowie.

Biuro Projektu "Business Boost for Malopolska" informuje, iż przedłużone zostały terminy rekrutacji na Warsztaty organizowane w ramach projektu.

Dobra wiadomość dla przedsiębiorców planujących ekspansję na zagraniczne rynki. Rusza nabór do programu Business Boost for Malopolska. Dla przedsiębiorców przygotowano specjalistyczne szkolenia i warsztaty. W ramach programu uczestnicy wezmą udział w branżowych targach za granicą. Środki przeznaczone na te działania to aż 2,5 mln złotych.