Informujemy, że nabór na warsztaty dla małopolskich firm sektora MŚP został przedłużony do 21 kwietnia 2017 r.

Projekt "Business Boost for Malopolska" trwa. Za nami już 3 edycje warsztatów dla firm sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw z zakresu działalności eksportowej. Po inauguracji zajęć dla firm w Krakowie (16 i 20 marca), również tarnowskie firmy spotkały się podczas zajęć w Strefie Przedsiębiorcy DESK, we wtorek 21 marca.

„Business Boost for Malopolska”, projekt realizowany przez Urząd Miasta Tarnowa w partnerstwie z Centrum Transferu Technologii – Politechnika Krakowska wystartował! Za nami pierwsze warsztaty, które odbyły się 16 marca 2017 r. w Krakowie.

Biuro Projektu "Business Boost for Malopolska" informuje, iż przedłużone zostały terminy rekrutacji na Warsztaty organizowane w ramach projektu.

Dobra wiadomość dla przedsiębiorców planujących ekspansję na zagraniczne rynki. Rusza nabór do programu Business Boost for Malopolska. Dla przedsiębiorców przygotowano specjalistyczne szkolenia i warsztaty. W ramach programu uczestnicy wezmą udział w branżowych targach za granicą. Środki przeznaczone na te działania to aż 2,5 mln złotych.

Znaczniki

Archiwalne