TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe / Bony na szkolenia dla pracujących mieszkańców Małopolski

Bony na szkolenia dla pracujących mieszkańców Małopolski

Bony na szkolenia dla pracujących mieszkańców Małopolski

Ponad 40 tysięcy pracujących Małopolan może do 2023 r. skorzystać z bonów na szkolenia ogólne oraz zawodowe w ramach projektu "Kierunek Kariera".

 

Zostaną oni objęci usługą doradczą, a następnie na podstawie stworzonego planu rozwoju wybiorą dla siebie jedną z dofinansowanych form kształcenia, w tym w formie egzaminów, certyfikatów potwierdzających uprawnienia czy studiów podyplomowych.

Projekt "Kierunek Kariera" dla pracujących mieszkańców regionu realizowany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, a finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Od 2016 r. w ramach tego projektu oferowane jest dofinansowanie do szkoleń językowych, komputerowych, kursów prawa jazdy i z zakresu kompetencji ogólnych, a już od 7 listopada będzie można dodatkowo korzystać ze szkoleń zawodowych w następujących obszarach: budowlanym, elektryczno-elektronicznym, mechanicznym i górniczo-hutniczym, rolniczo-leśnym, turystyczno-gastronomicznym, medyczno-społecznym, artystycznym oraz administracyjno-usługowym.

Szczegółowe informację o projekcie znają Państwo w załączonym linku: https://pociagdokariery.pl/