TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Trwa Otwarty Konkurs Ofert 1/2011 w trakcie którego zarządzający funduszami mogą do 31 stycznia 2012 r. występować o dokapitalizowanie inwestycji. Krajowy Fundusz Kapitałowy przeznaczy nie mniej niż 60 000 000 zł pochodzących ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy (SPPW) na utworzenie funduszy podwyższonego ryzyka. Już 21 listopada rozpoczyna się cykl warsztatów poświęconych procedurze pozyskania kapitału z KFK w ramach Konkursu Ofert 1/2011.

Projekt Wspierania Przedsiębiorczości to najdynamiczniej rozwijająca się organizacja wsparcia dla osób przedsiębiorczych w Polsce – pierwszy raz w Tarnowie! PWP proponuje kontakty, konkretne działania, grupę współpracowników, lokalnych klientów, najskuteczniejsze narzędzia marketingowe, potęgę pracy w zespole dla dobra poszczególnych biznesów, szkolenia praktykantów, działania wizerunkowe, nagrody. Ponad 190 nawiązanych współpracy i rekomendacji, zyski, duży rozgłos w mediach. Każdy może mieć wpływ na kształt tej organizacji!

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenia i warsztaty organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

18 listopada 2011 r. TARNÓW

Warsztaty praktyczne z wypełniania wniosku o dofinansowanie na dotację rozwojową dla firm w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska zaprasza do udziału w V konferencji z cyklu "Nauka dla Biznesu", która odbędzie sie 17 i 18 listopada 2011 r. na Politechnice Krakowskiej. W tym roku tematem przewodnim będzie "Wsparcie finansowe badań i biznesu w przyszłości".

Konferencje uświetni gala, podczas której zostaną wręczone nagrody laureatom VI edycji Regionalnego Konkursu INNOVATOR MAŁOPOLSKI 2011.

Francuska Izba Przemysłowo - Handlowa w Polsce zaprasza do uczestnictwa w cyklu internetowych seminariów skierowanych do przedstawicieli przedsiębiorstw zainteresowanych eksportem dóbr i usług do Francji. Partnerem wydarzenia jest kancelaria Salans. Seminaria są całkowicie bezpłatne i odbywają się na żywo, za pośrednictwem Internetu.